قالب وردپرس قالب وردپرس آموزش وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس
خانه / اخبار / انفجار وحشتناک در تهران
bambam

انفجار وحشتناک در تهران

boomتاریخ انتشار : 11 بهمن 1394

جزئیات انفجار در تهران خیابان بهمنیار

سید جلال ملکی درباره جزییات این حادثه مرگبار گفت: حادثه انفجار و آتش سوزی در یک منزل مسکونی واقع در خیابان بهمنیار به سامانه آتش نشانی شهر تهران اعلام و مأموران سه ایستگاه به محل حادثه اعزام شدند.

وی ادامه داد: با حضور آتش نشانان در محل حادثه مشخص شد در یک ساختمان دو طبقه قدیمی در یک واحد 40 متری انفجار شدیدی رخ داده است به نحوی که دو خانه مجاور این ساختمان نیز تخریب شده است.

ملکی افزود: به دلیل شدت انفجار تا فاصله های دور شیشه ها و در و پنجره های شکسته پخش شده بود و علمک گاز نیز در اثر این انفجار دچار آتش سوزی شده بود.

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهر تهران گفت: اطلاعات اولیه حاکی از آن بود که کسی در داخل منزل نیست ولی آتش نشانان جست وجوی خود را ادامه دادند و یک پسر بچه 8 ساله و خانم (مادر) 43 ساله را در وضعیت خیلی خطرناک زنده خارج و تحویل عوامل اورژانس دادند.

ملکی افزود: در ادامه عملیات جست وجو با پیکر مردی 50 ساله زیر حجم زیاد بتن مواجه شدند که به تأئید عوامل اورژانس جان خود را از دست داده بود.

ملکی افزود: علت این حادثه نگهداری بسیار زیاد مواد محترقه بود که آتش نشانان در حین جست وجو با موادهای محترقه ای که در چهارشنبه سوری از آنها استفاده می شود مواجه می شدند. در حال حاضر عملیات این حادثه در حال اتمام است.

منبع : مهر /ن

شاید اینها به کارت بیاد!

دانلود آپدیت جدید تلگرام 3.13.0

دانلود آپدیت جدید تلگرام 3.13.0 برای اندروید ، iOS ، دسکتاپ و سایر پلتفرم‌ها آپدیت …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *