قالب وردپرس قالب وردپرس آموزش وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس
خانه / موبایل / windows phone / اپلیکیشن ساعت هشدار دهنده مایکروسافت شما را وادار به انجام کارهای سخت می کند!
Mimicker Alarm

اپلیکیشن ساعت هشدار دهنده مایکروسافت شما را وادار به انجام کارهای سخت می کند!

 

مایکروسافت به تازگی یک اپلیکیشن ساعت هشدار دهنده موسوم به Mimicker Alarm را منتشر کرده است که شما را وادار به گرفتن عکس های سلفی عجیب و بیان جملات دشوار می کند.

 

در واقع هدف این اپلیکیشن این است که با مجبور کردن افراد به انجام کارهای عجیب و دشوار، باعث شود تا آن ها هر طور شده از خواب بیدار شوند و دیگر به تختخواب بر نگردند.

 

Mimicker Alarm

Mimicker Alarm

در این برنامه سه بازی مختلف وجود دارد: اولین بازی که ‘Express Yourself’ نامیده شده از شما می خواهد تا شکلک خاصی را تقلید کنید و در آن حالت از خود عکس سلفی بگیرید.

 

بازی دوم ‘Colour Capture’ نام دارد و نحوه انجام آن بدین شکل است که باید از اجسامی عکس بگیرید که رنگ آنها دقیقاً همان چیزی باشد که اپلیکیشن از شما می خواهد.
بازی سوم هم ‘Tongue Twister’ است که شما را وادار به تکرار یک عبارت بسیار دشوار می کند.

 

اگر کاربران موفق به تکمیل هرکدام از این بازی ها در زمان تعیین شده نشوند، اپلیکیشن شروع به نواختن دوباره زنگ ساعت می کند. برای خاموش کردن هشدار نیز تنها انجام یک بازی مورد نیاز است که کاربر می تواند هرکدام از این سه بازی را انتخاب کند.

 

مایکروسافت برای طراحی و توسعه اپلیکیشن Mimicker Alarm، از تکنولوژی مدیریت یادگیری ماشین API پروژه Oxford خود استفاده کرده است که بر روی احساسات، بینایی کامپیوتری و گفتار متمرکز است.

 

Allison Light مدیر این برنامه گفته است که:

 

ما سعی کردیم از بازی هایی استفاده کنیم که به نوبه خود بسیار چالش برانگیز هستند. برای مثال بیان عبارات دشوار از دیدگاه گفتاری، کار بسیار سختی به حساب می آید، به خصوص وقتی هنوز خواب آلود هستید و زبان شما بیدار نشده است. هم چنین پیدا کردن یک رنگ همانند آنچه در اپلیکیشن از شما خواسته شده چالش برانگیز است، چرا که ممکن است در اطراف تخت خود رنگی دقیقاً مانند آن پیدا نکنید و مجبور شوید به اتاق دیگری بروید و در این صورت دیگر به تخت بر نخواهید گشت.

 

شما می توانید برای دانلود نسخه اندروید اپلیکیشن مذکور به این لینک مراجعه کنید.

شاید اینها به کارت بیاد!

رفع مشکلات واچ داگز 2

دانلود نسخه CPY بازی Watch Dogs 2+آموزش کرک کردن

دانلود watch dogs 2 برای کامپیوترکرک شده رفع مشکلات بازی WatchDogs 2 دانلود watch dogs …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *