قالب وردپرس قالب وردپرس آموزش وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس
خانه / اخبار / جالب!!! / قاتل آندریا در فیلم the night of چه کسی بود؟!

قاتل آندریا در فیلم the night of چه کسی بود؟!

1-ناز
بیایید حدس بزنیم که ناز قاتل واقعی اندریاس.اما هنگامی که او اندریا را روی تخت دید واقعا شوکه شده بود و قیافه او موجه تر از این است که این کار را انجام داده باشد.ولی در قسمت های بعد در زندان با روی اوردن او به خشونت مواجه شدیم که همهی اون چیزی که در او دیدیم و با سابقه ی او در کالج و دعوا های متعدد چهره ی او کمی برایمان خاکستری رنگ شد.
درست است که در همه حادثه های جنایی باید همه ی احتمالات در نظر گرفته شود ولی خودکشی بر اثر 22 ضربه چاقو!!!وهمانطور بر پشت کمر خیلی دور از ذهن است
3-راننده نعش کش
خوب، زمان برای مظنون واقعی است. چیزی در مورد آن وجود دارد.هیچ نعشه کشی از مسافر بعدی خود خبر ندارد.هنگامی که اندریا سیگار خود را در پمپ بنزین به بیرون پرتاب کرد شاهد نگاه غضب الود مرده شور شدیم. اما آیا فقط همین امر میتواند او را به یک مظنون تبدیل کند؟احتمالا نه
اما در قسمت های بعد که وکیل ناز پیش او رفت و صحبت هایی انجام شد متوجه شدیم که او یک زن ستیز دیوانه است. با این حال، او مانند خیلی تصادفی یک قاتل به نظر می رسد.
4-ترور TREVOR
بار اول او در خیابان در کنار دوست مشکوک خود دیده شدسپس بار دوم او را در صحنه ی حادثه دیدیم که به عنوان یک شاهد حاضر شد.حال با انکه میدانیم این امر وجود دارد (که مجرم به محل جرم خود بر میگردد)ولی شاید پنج در صد این احتمال را بدهیم که او قاتل است!!
به هر حال هر چه بود شاهد سریالی زیبا از کانال hbo بودیم که امتیاز 9.1 از imdb گرفت و همینطور شاهد بازی زیبای پیمان معادی در این سریال بودیم.

شاید اینها به کارت بیاد!

دانلود سریال outcast

دانلود سریال Outcast فصل ۲قسمت۱+زیرنویس

دانلود سریال Ootcast دانلود سریال Outcast فصل۲ قسمت ۱ « دانلود رایگان با لینک مستقیم» …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *