دانلود بازی Watch Dogs 2 برای PC

دانلود بازی Watch Dogs 2 برای PC

دانلود بازی Watch Dogs 2

دانلود بازی watch dogs 2 +کرک و آموزش نصب

تاریخ انتشار بازی Watch dogs 2

لینک های دانلود قرار گرفت

دانلود watch dogs 2016دانلود نسخه Codex بازی Watch dogs 2

پس از اینکه اعلام شد بازی Watch Dogs 2 در E3 2016 حضور خواهد داشت، یوبی‌سافت اعلام کرد از بازی پیش از این رویداد رونمایی می‌شود. یک سایت تیزر و ویدیو هردو برای Watch Dogs 2 در روز جاری به‌صورت آنلاین به اشتراگ گذاشته شدند که یک رویداد برای معرفی آن را برای ۸ ژوئن (پنج‌شنبه ۱۹ خرداد)، ساعت ۹:۳۰ شب به وقت تهران را تایید می‌کند. شما می‌توانید هر آنچه یوبی‌سافت در آستین دارد را در سایت رسمی Watch Dogs مشاهده کنید. جهت دیدن تیزر به ادامه مطلب مراجعه کنید.
پس از اینکه تا چند روز آینده از بازی رونمایی شود، بازی در کنفرانس یوبی‌سافت در E3 هم حضور خواهد داشت که برای  ۱۳ ژوئن (دوشنبه ۲۴ خرداد)، ساعت ۱۲:۳۰ بامداد به‌ وقت تهران برنامه‌ریزی شده است. حضور Watch Dogs 2 در E3 2016 در گذشته توسط یک یوتیوبر هم لو رفته بود. او یک تصویر از بسته هدیه که شامل کاور عینک Watch Dogs 2 Ray Bans می‌شد به اشتراک گذاشت که یوبی‌سافت به او داده البته Watch Dogs 2 در گذشته طی گزارش مالی یوبی‌سافت تایید یافته بود اما تاکنون به‌صورت رسمی معرفی نشده است.

 

 

جهت دانلود بازی به این لینک مراجعه نمایید.

4 دیدگاه

  1. ranjib
    موعد مقرر فرا رسید لکن شماها به وعده خود وفا نکردید. مگر شماها را به خواب رفته و فراموش کرده اید که امروز باید دین خود را به بازی دوستان ادا کنید. زود باشید و آستین بالا بزنید که عمر و فرصت کوتاه است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *